Aktualności

Konkurs Piosenki Angielskiej

W minionym tygodniu w naszym Przedszkolu odbył się, przygotowany przez panią Agnieszkę, Konkurs Piosenki Angielskiej. Udział wzięło w nim 29 przedszkolaków z grup: Myszki, Kotki, Sowy, Jeżyki oraz Zajączki.

Dzieci występowały solo, w duecie lub w trio, wykonując przygotowane wcześniej utwory z podkładem lub a capella. Nasi artyści wybierali piosenki zarówno te z repertuaru ćwiczonego podczas zajęć języka angielskiego, jak i znane i lubiane przeboje radiowe, takie jak: I feel good, Perfect, Let it go, How far I'll go, Months of the year, Love me do, Where is my skateboard i inne. Uczestnicy oceniani byli przez jury w składzie: Pani Wicedyrektor Krystyna Wiącek, Katarzyna Dudzik oraz Ewa Garbuz.

Po burzliwych obradach zostały przyznane trzy główne nagrody oraz wyróżnienia. W ocenie jury brane były pod uwagę następujące aspekty: znajomość tekstu, zaangażowanie, specjalny strój lub atrybuty oraz układ choreograficzny. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w konkursie oraz upominek. Poziom prezentowanych przez Dzieci utworów był imponujący. Sukces ten nie byłby możliwy bez zaangażowania Rodziców naszych artystów. W tym miejscu pragniemy bardzo podziękować wszystkim Rodzicom za przygotowanie swoich pociech do występu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Państwa wkład i pomoc.

Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a dla naszych Przedszkolaków była to kolejna okazja do zdobywania doświadczenia w występach przed szerszą publicznością oraz treningiem panowania nad tremą.

Galeria: Konkurs Piosenki Angielskiej

+ 177

Kontakt


Polsko–Angielskie
Przedszkole Artystyczne
LENKOWO

ul. Spacerowa 10
32 – 040 Wrząsowice

Dyrekcja
dyrekcja@lenkowo.pl
+48 512 075 078

Sekretariat
przedszkole@lenkowo.pl
+48 517 280 198

Formularz kontaktowy

Jak do nas dojechać

Zobacz także

# # # #