Aktualności

Podróże małe i duże - przedszkolaki zwiedzają świat. Bezpieczni w podróży

W dniach 21-25 stycznia 2019 roku w LENKOWIE realizowany był tygodniowy projekt: „Podróże małe i duże - przedszkolaki zwiedzają świat. Bezpieczni w podróży.”

Podczas zajęć, Dzieci dzięki potędze wyobraźni, odbyły podróż do bliższych i dalszych zakątków świata. Odwiedziły Francję i poznały lokalną kulturę i tradycje, między innymi oryginalną kuchnię. Następnie zjeżdżały na nartach oraz uczestniczyły w Koncercie Noworocznym Filharmoników Wiedeńskich w Austrii. Po tym wysiłku fizycznym zmęczone zatrzymały się w Włoszech na pysznej pizzy i zwiedziły najciekawsze zabytki tego kraju, robiąc sobie między innymi zdjęcie z Krzywą Wieżą w Pizie. Na zakończenie poleciały do odległej Tajlandii, gdzie podróżowały tuk-tukiem w poszukiwaniu pysznego pad thai, kolorowych świątyń oraz egzotycznych zwierząt.

Motywem przewodnim wszystkich wypraw było bezpieczeństwo. Dzieci dowiedziały się co robić, aby z wakacji mogły powrócić cali, zdrowi, wypoczęci i z samymi miłymi wspomnieniami. Udało się osiągnąć cel: Przedszkolaki po zakończeniu tej wyimaginowanej podróży były zmęczone, ale szczęśliwe.

Galeria: Podróże małe i duże - przedszkolaki zwiedzają świat. Bezpieczni w podróży

+ 81

Kontakt


Polsko–Angielskie
Przedszkole Artystyczne
LENKOWO

ul. Spacerowa 10
32 – 040 Wrząsowice

Dyrekcja
dyrekcja@lenkowo.pl
+48 512 075 078

Sekretariat
przedszkole@lenkowo.pl
+48 517 280 198

Formularz kontaktowy

Jak do nas dojechać

Zobacz także

# # # #