Aktualności

Świąteczne kule śnieżne

16 grudnia nasze przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach plastycznych, których tematem były Świąteczne kule śnieżne. Inspirując się przykładami zaprezentowanymi w ramach wprowadzenia do tematu, wszystkie dzieci wykonały własny krajobraz zimowy zaklęty w formie kuli. Na pomalowanych na niebiesko papierowych talerzykach pojawiły się choinki i bałwany wycięte z firanki, śnieg malowany pastą do zębów oraz błyszczące śnieżynki. Gotowe kule są pięknym dopełnieniem świątecznych dekoracji naszego Przedszkola, wprowadzając wszystkich w miły nastrój.


Galeria: Świąteczne kule śnieżne

+ 85

Kontakt


Polsko–Angielskie
Przedszkole Artystyczne
LENKOWO

ul. Spacerowa 10
32 – 040 Wrząsowice

Dyrekcja
dyrekcja@lenkowo.pl
+48 512 075 078

Sekretariat
przedszkole@lenkowo.pl
+48 517 280 198

Formularz kontaktowy

Jak do nas dojechać

Zobacz także

# # # #