Na stałe
w LENKOWIE
X Piknik Rodzinny „Magiczny Świat Dziecka”
Start: 25 maja godz. 9:00 – ul. Spacerowa 8, 32-040 Wrząsowice.

Jak co roku Niepubliczne Polsko – Angielskie Przedszkole Artystyczne LENKOWO, niepublicznym Żłobkiem LENKOWO BABY oraz z Niepubliczną Szkołą Podstawową VICTORA CENTER PRIMARY SCHOOL i szkołą Języków Obcych VICTORIA CENTER we Wrząsowicach organizuje X jubileuszowy Piknik Rodzinny, którego tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Magiczny Świat Dziecka”.

W tym roku organizujemy zbiórkę pieniędzy dla 4-letniego Rysia, który choruje na enteropatię. Rysiek trafił w ręce Prof. Mikołaja Spodaryka i jego zespołu na Oddziale Leczenia Żywieniowego w Krakowie. Niestety, pomimo cudownej opieki na OLŻ, bóle nie ustały, biegunki niespodziewanie się pojawiają, obrzęki narastają, a podłoża zdiagnozowanej enteropatii nadal nie są znane. Rodzice marzą o tym, by Rysiek mógł pozbyć się broviac’a i pójść na basen. Marzą o tym by nie zwijał się z bólu. Chcą by Rysio miał innych kompanów do zabawy niż rodzice, dziadkowie i braciszek. Chcą by przybiegł do domu i opowiedział o przygodach jakie miał w przedszkolu lub zobaczyć go całego brudnego, ale szczęśliwego wracającego z zabawy w kałużach.

Środki zebrane na aukcji i na stoiskach, m.in.: hand-made, pchli targ, zostaną w pełni przekazane Rysiowi. Piknik rozpoczynamy o godzinie 9:00, a w trakcie trwania imprezy odbędą się: występy artystyczne Dzieci przedszkolnych i szkolnych, które sprawią, że poczujemy się, jak w magicznej krainie; aukcje, na których będzie można wylicytować rzeczy otrzymane od ludzi znanych i lubianych. W trakcie trwania imprezy plenerowej odbędą się atrakcje sportowe na boisku szkolnym, występ kadry. Dodatkowo miejsca, przy których warto się zatrzymać to: loteria, trampolina, stoisko z pysznym grillowym jedzeniem i lodami, plaża, dmuchana zjeżdżalnia, mini spa, pchli targ, sklepik z używanymi zabawkami oraz stoisko hand-made.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny!Akcje charytatywne
Poza Piknikiem Rodzinnym, który jest naszą autorską i największą akcją charytatywną roku LENKOWO wspiera zbiórki innych akcji: Góra grosza, Karma dla psiaka, Szlachetna Paczka.

Wizyty Gości
Najczęstsze pytanie zadawane dzieciom to „kim chcesz zostać jak dorośniesz“. Skąd dzieci mają znać odpowiedź na to pytanie? Otóż do LENKOWA zapraszamy licznych gości, którzy opowiadają o swoich niesamowitych zawodach. Może po jednej z prelekcji Wasze dziecko powie „zostanę kierowcą rajdowym, jak nasz dzisiejszy gość!“.

Wycieczki
Dziecko najlepiej poznaje świat obserwując. W LENKOWIE organizujemy liczne wycieczki, które mają uczyć, ciekawić, bawić i kształtować naszych podopiecznych. Dzieci wyjeżdżają do zaprzyjaźnionych domów kultury, teatrów, kin, muzeów.

Kontakt


Polsko–Angielskie
Przedszkole Artystyczne
LENKOWO

ul. Spacerowa 10
32 – 040 Wrząsowice

Dyrekcja
dyrekcja@lenkowo.pl
+48 790 660 280

Sekretariat
przedszkole@lenkowo.pl
+48 517 280 198

Formularz kontaktowy

Jak do nas dojechać

Zobacz także

# # # #

Wysyłanie wiadomości