Nauka empatii czyli Charytatywny Piknik Rodzinny 2023.Nauka empatii czyli Charytatywny Piknik Rodzinny 2023.

Piknik Rodzinny 2023

Piknik Rodzinny LENKOWA to największa impreza charytatywna LENKOWA, która organizowana jest od samego początku istnienia LENKOWA, czyli do 2009 roku.

Tegorocznym motywem przewodnim pikniku były podróże. Kadra LENKOWA wraz z przedszkolakami zaprosiły w podróż do Stanów Zjednoczonych, co było widoczne zarówno w strojach kadry, jak i dekoracjach podczas pikniku. Kuchnia LENKOWA zaserwowała dania rodem z amerykańskiego grilla, od hot-dogów po frytki i lemoniadę z dodatkami w postaci owoców i warzyw.

Ze sceny dobiegały radosne śpiewy i tańce wszystkich naszych przedszkolnych grup. Po występach rodziny mogły skorzystać z przygotowanych atrakcji – loterii, gry zręcznościowej „puszki”, stanowiska z tatuażami, używanymi książkami, balonami z helem oraz dmuchańców.

Podczas Pikniku Rodzinnego „Podróże małe i duże” zbieraliśmy środki na leczenie małego Piotrusia z Gaja. Wspólnymi siłami jako Kompleks Edukacyjny zgromadziliśmy 55 930 zł.

Dziękujemy Rodzicom, Kadrze oraz naszym Podopiecznym za zaangażowanie w to wyjątkowe wydarzenie, jakim bez wątpienia jest Piknik Rodzinny.